Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive 6GB dysk twardy

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
2798060
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Toshiba
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10876
Statystyki oparte są o 75452 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73725 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 lis 2017 00:12:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive 6GB dysk twardy:
To krótkie podsumowanie Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive 6GB dysk twardy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive, 6 GB, 0,5 MB
Długie podsumowanie opisu Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive 6GB dysk twardy :

Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive. Pojemność twardego dysku: 6 GB, Rozmiar bufora: 0,5 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba 6.4 GB Flip Disk Portable Hard Drive 6GB dysk twardy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Napęd
Pojemność twardego dysku *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
6 GB
Pojemność do przechowywania
Maksymalna pojemność produktu wyrażona w megabajtach (1 MB = 1 milion bajtów).
6400 MB
Rozmiar bufora
Zarezerwowany segment pamięci na dysku urządzenia używanego do przechowywania przetwarzanych danych.
0,5 MB
Czas dostępu (typowy)
13 ms
Pozostałe właściwości
Szybkość przesyłania
6 MB/s
Całkowita pojemność przechowywania
Całkowita ilość danych, jaka może być przechowywana na urządzeniu.
6 GB
X