Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA2219BE
Kategoria
Akcesoria do laptopów, np. torby.
akcesoria do notebooków
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 24 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5367
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 24-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 wrz 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7:
To krótkie podsumowanie Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7
Długie podsumowanie opisu Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7 :

Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba Keykit Belgisch S21/25/40/41/T8/P7 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X