Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Modular Bay 30GB HDD
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA3101U-1H30
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Toshiba
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 12 wrz 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 15897
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 12-09-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 lis 2017 00:12:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 2 years
Długa nazwa produktu Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy :
Krótki, edytorski opis Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy

The Toshiba Modular Bay 30 GB Hard Disk Drive is designed to work with Toshiba Satellite 1200 and 3000 series portable computers. It is ideal to use as an additional storage device or a back up alternative, and it is swappable with other Modular Bay options. One year limited warranty.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy:
To krótkie podsumowanie Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba Modular Bay 30GB HDD, 30 GB, 4200 RPM, Ultra-ATA/66, 1 MB
Długie podsumowanie opisu Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy :

Toshiba Modular Bay 30GB HDD. Pojemność twardego dysku: 30 GB, Szybkość obrotowa: 4200 RPM, Interfejs dysku twardego: Ultra-ATA/66, Rozmiar bufora: 1 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba Modular Bay 30GB HDD 30GB Ultra-ATA/66 dysk twardy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Napęd
Pojemność twardego dysku *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
30 GB
Interfejs dysku twardego *
Sposób, w jaki dysk twardy podłączony jest do reszty komputera przez magistralę, taką jak ATA lub SCSI.
Ultra-ATA/66
Szybkość obrotowa *
Prędkość obrotowa (prędkość rotacyjna) dysku wyrażona w ilości obrotów na minutę. Im większa ilość rotacji tym sprawniej pracuje dysk.
4200 RPM
Pojemność do przechowywania
Maksymalna pojemność produktu wyrażona w megabajtach (1 MB = 1 milion bajtów).
30000 MB
Rozmiar bufora
Zarezerwowany segment pamięci na dysku urządzenia używanego do przechowywania przetwarzanych danych.
1 MB
Średni czas dostępu
3 ms
Napęd
Czas dostępu (typowy)
13 ms
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
99 g
Pozostałe właściwości
Całkowita pojemność przechowywania
Całkowita ilość danych, jaka może być przechowywana na urządzeniu.
30 GB
X