Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba PA3176U-1BRS Litowo-Jonowy 3600mAh 10.8V akumulator

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PA3176U-1BRS
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA3176U-1BRS
Kategoria
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
akumulatory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 24707
Statystyki oparte są o 75020 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73304 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 gru 2017 13:13:29
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba PA3176U-1BRS Litowo-Jonowy 3600mAh 10.8V akumulator:
To krótkie podsumowanie Toshiba PA3176U-1BRS Litowo-Jonowy 3600mAh 10.8V akumulator arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba PA3176U-1BRS, 3600 mAh, 38,9 Wh, Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), 10,8 V, Biały
Długie podsumowanie opisu Toshiba PA3176U-1BRS Litowo-Jonowy 3600mAh 10.8V akumulator :

Toshiba PA3176U-1BRS. Przeznaczenie: Laptop/Tablet, Pojemność baterii: 3600 mAh, Pojemność baterii: 38,9 Wh, Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion), Napięcie baterii: 10,8 V, Kolor produktu: Biały

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba PA3176U-1BRS Litowo-Jonowy 3600mAh 10.8V akumulator oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Bateria
Technologia baterii *
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Pojemność baterii *
Ładunek elektryczny przechowywany przez akumulator lub baterię. Wyrażony zawartą masą aktywnego materiału.
3600 mAh
Przeznaczenie *
Wykorzystanie produktu.
Laptop/Tablet
Napięcie baterii *
Napięcie baterii (V).
10,8 V
Pojemność baterii
38,9 Wh
Bateria
Ilość baterii
6
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
330 g
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
127 x 21 x 70 mm
X