Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba PDR-3310 3.2MP 1/1.8" CCD 2048 x 1536piksele Srebrny aparat cyfrowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PDR-3310
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PDR-3310
Kategoria
Wszystkie zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym są przechowywane cyfrowo, co oznacza, że po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast zobaczyć oraz można zrobić tyle zdjęć ile się chce, bez konieczności kupowania za każdym razem nowego filmu. Łatwo jest ściągnąć zdjęcia z aparatu do komputera, zarówno w domu jak i w sklepie, oraz edytować je przed wydrukowaniem. Gdy są już na komputerze, łatwo można dzielić się zdjęciami z resztą świata umieszczając je online lub wysyłając w wiadomościach e-mail do przyjaciół
Aparaty cyfrowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9088
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 maj 2018 01:43:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba PDR-3310 3.2MP 1/1.8" CCD 2048 x 1536piksele Srebrny aparat cyfrowy:
To krótkie podsumowanie Toshiba PDR-3310 3.2MP 1/1.8" CCD 2048 x 1536piksele Srebrny aparat cyfrowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba PDR-3310, 3,2 MP, 2048 x 1536 piksele, 1/1.8", CCD, 3x, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Toshiba PDR-3310 3.2MP 1/1.8" CCD 2048 x 1536piksele Srebrny aparat cyfrowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba PDR-3310 3.2MP 1/1.8" CCD 2048 x 1536piksele Srebrny aparat cyfrowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba PDR-3310. Megapiksele: 3,2 MP, Rozmiar przetwornika obrazu: 1/1.8", Typ przetwornika obrazu: CCD, Maksymalna rozdzielczość obrazu: 2048 x 1536 piksele. Zoom optyczny: 3x, Cyfrowe zbliżenie: 2x. Długość przekątnej ekranu (cale): 3,81 cm (1.5"). Pojemność pamięci wewnętrznej: 2 MB. Wizjer: Optyczny. Pictbridge. Waga produktu: 175 g. Kolor produktu: Srebrny

Jakość obrazu
Megapiksele *
Megapiksele: Liczba (w milionach) światłoczułych elementów obrazu lub pikseli, używanych przez sensor obrazu aparatu fotograficznego (CDD) w celu rejestrowania światła, odzwierciedlonych w liczbie końcowej zarejestrowanych pikseli na karcie pamięci.
3,2 MP
Rozmiar przetwornika obrazu *
1/1.8"
Typ przetwornika obrazu *
Czujnik, który wykonuje pomiary cech fizycznych (światło, temperturę itp.) i wyświetla wyniki na urządzeniu.
CCD
Maksymalna rozdzielczość obrazu *
Maksymalna rozdzielczość obrazu odnosi się do rzeczywistej liczby pikseli, które składają się na matrycę. Jednak nie wszystkie piksele mogą być wykorzystane do stworzenia ostatecznego obrazu.
2048 x 1536 piksele
System obiektywów
Zoom optyczny *
Oznacza siłę zoomu optycznego, czyli ilość razy jaką możliwe jest zwięszenie ogniskowej w obiektywie zmiennoogniskowym ("przybliżenie" fotografowanego obiektu).
3x
Cyfrowe zbliżenie *
Oznacza siłę zoomu cyfrowego, czyli ilość razy jaką sfotografowany obraz może zostać powiększony dzięki technologii cyfrowej.
2x
Skupianie
Tryby autofokusa *
Tryby automatycznego ustawienia ostrości, np. tryb ciągły, tryb ostrości one-shot.
Ustawianie ostrości w trybie selektywnym
Blokada Autofokusa
Yes
Czułość obrazu
Tryby naświetlania *
Czas naświetlenia aparatu, np. dłuższy czas naświetlania dla fotografowania w słabym oświetleniu.
Preselekcja przysłony AE
Pomiar światła *
Tryb pomiaru światła odnosi się do sposobu, w jaki aparat określa ekspozycję. Pomiar matrycowy (wielosegmentowy): Aparat mierzy intensywność światła w kilku punktach wybranej sceny. Pomiar centralnie ważony: miernik koncentruje między 60 do 80 procent wrażliwości w centralnej części kadru. Pomiar punktowy: Aparat mierzy tylko bardzo mały obszar kadru (między 1-5% obszaru celownika).
Centralnie ważony, Punkt
Migawka
Typ migawki aparatu
Wskazuje, czy migawka jest mechaniczna czy elektroniczna.
Mechaniczny
Flesz
Tryby lampy błyskowej *
Różne tryby lampy błyskowej włączane ręcznie lub automatycznie, np. tryb lampy automatycznej, lampa z funkcją redukcji czerwonych oczu.
Auto, Wypełnienie, Wyłączenie lampy błyskowej, Redukcja czerwonych oczu, Powolna synchronizacja
Audio
Wbudowany mikrofon *
Mikrofon, który jest wbudowany w urządzenie.
Yes
Nagrywanie głosu
Yes
Funkcja "Wind Filter"
Yes
Pamięć
Typy kart pamięci *
Rodzaje kart pamięci, których można użyć z tym urządzeniem.
mmc,sd
Pojemność pamięci wewnętrznej
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
2 MB
Wyświetlacz
Typ ekranu *
Technologia ekranu. Obecnie najpopularniejsze są technologie ekranów płaskich,takich jak Ekran Ciekłokrystaliczny (LCD) oraz aktywna matryca Thin Film Transistor (TFT).\nW technologiach sprzętu TV zaobserwować można FST (Flat Screen Tube) oraz ARASC (Anti Reflexion, Anti Static Coating), AGARAS (Anti-Glare ARASC) lub po prostu AGC (anti-glare coating). Stare technologie TV i ekranów to monitory CRT.\nMLA = Micro Lens Array. p-Si=Krzem polikrystaliczny. a-Si=Krzem amorficzny.
LCD
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
3,81 cm (1.5")
Obiektyw
Wizjer
Okienko w aparacie, przez który fotograf widzi obraz. Służy do wyboru, komponowania i często ogniskowania obraz.\n\nWizjer optyczny (Real Image): fotograf patrzy przez przezroczyste okienko w kadrze i ustawia ostrość. Fotograf widzi obraz rzeczywisty.\n\nCelownik Cyfrowy: wyświetlacz LCD wbudowany w kamerę, który daje obraz cyfrowy obiektu na który skierowany jest aparat. Wyświetlacz ten używany jest do tworzenia i ogniskowania obrazu.
Optyczny
Łączność
Pictbridge *
PictBridge jest standardem branżowym wprowadzonym w roku 2003 przez stowarzyszenie Camera & Imaging Products Association (CIPA) dla drukowania bezpośredniego. Standard ten pozwala na przesyłanie zdjęć bezpośrednio z aparatów cyfrowych do drukarki, bez konieczności podłączania aparatu do komputera za pomocą wspólnego łącza takiego jak USB lub Bluetooth.
Yes
Kamera
Balans bieli *
jak produkt przetwarza balans bieli.
Zachmurzenie, Światło dzienne, Fluorescencyjny, Światło jarzeniowe
Odtwarzanie
Film, Pojedynczy obraz, Pokaz slajdów, Miniatury
Edycja zdjęć
Zmiana rozmiaru
Funkcja filmu
Yes
Bateria
Technologia baterii *
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Rodzaj baterii
Opis baterii w którą wyposażony jest produkt.
PDR-BT9
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
91 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
57 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
31,5 mm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
175 g
Pozostałe właściwości
Możliwość nagrywania sekwencji wideo
Opcja nagrywania/odtwarzania filmów.
Yes
Standardowe rozwiązania komunikacyjne
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
USB
Zasięg obiektywu
Zakres apertury przysłon aparatu, wyrażony w stopniach f.
2,8 - 4,8
wbudowany flesz
Urządzenie z wbudowaną lampą błyskową. Wytwarza on krótki, jasny błysk, aby umożliwić wykonanie fotografii nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Yes
Szybkość migawki
Określa czas na jaki migawka pozwala światłu przechodzić przez obiektyw do matrycy CCD. Szybkość migawki i przysłona wspólnie określają ekspozycję.
1-1/2000
Odpowiednik soczewki optycznej 35 mm
35 - 105 mm
Cyfrowy SLR
Single-lens reflex (SLR) jest typem aparatu fotograficznego, który wykorzystuje ruchome lustro umieszczone pomiędzy obiektywem i filmem, w celu projekcji obrazu widziany przez obiektyw na matówce ostrości.
Yes
Liczba portów USB 2.0
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
1
Usuwalne SmartMedia
N/A
Kolejne zdjęcie po
Czas między kolejnymi ujęciami
1/2
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2017-03-01
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
74%
Customer service details
X