Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba Qosmio G20-159 43,2 cm (17") 1440 x 900 piksele 2,13 GHz Intel Pentium Mobile 770

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Qosmio
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Qosmio G20-159
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PQG21E-018026BT
Kategoria
Notebook, także znany jako laptop jest przenośnym komputerem. W trakcie szukania nowego laptopa, warto zastanowić się, gdzie będzie on używany. Czy będzie używany w drodze? Jeśli tak, odpowiedni jest model ze specjalnym przenośnym procesorem oszczędzania energii, z dobrą baterią i wystarczająco małym wyświetlaczem. Pozwoli to na dłuższą pracę z tą samą baterią i zaoszczędzi trudu zabierania dużego wyświetlacza zużywającego dużo wartościowej baterii. A może laptop będzie głównie używany w miejscu z dostępem do gniazdka? Wtedy dobry jest model z pulpitem procesora (więcej mocy za mniejsze pieniądze) i zwykłą baterią, zaoszczędzi to dużo pieniędzy, które można wydać na większy ekran, ukróci pracę, ponieważ można na raz przeglądać więcej informacji i jest on wspaniały do multimediów.
Notebooki/laptopy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11210
Statystyki oparte są o 81751 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79891 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 lis 2018 17:31:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba Qosmio G20-159 43,2 cm (17") 1440 x 900 piksele 2,13 GHz Intel Pentium Mobile 770:
To krótkie podsumowanie Toshiba Qosmio G20-159 43,2 cm (17") 1440 x 900 piksele 2,13 GHz Intel Pentium Mobile 770 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba Qosmio Qosmio G20-159, Intel Pentium Mobile, 2,13 GHz, 43,2 cm (17"), 1440 x 900 piksele, 1 GB, 240 GB

Długie podsumowanie opisu Toshiba Qosmio G20-159 43,2 cm (17") 1440 x 900 piksele 2,13 GHz Intel Pentium Mobile 770:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba Qosmio G20-159 43,2 cm (17") 1440 x 900 piksele 2,13 GHz Intel Pentium Mobile 770 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba Qosmio Qosmio G20-159. Typ procesora: Intel Pentium Mobile, Model procesora: 770, Taktowanie procesora: 2,13 GHz. Długość przekątnej ekranu (cale): 43,2 cm (17"), Rozdzielczość: 1440 x 900 piksele. Pamięć wewnętrzna: 1 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR2-SDRAM. Całkowita pojemność przechowywania: 240 GB. Napędy optyczne: DVD Super Multi DL. Dyskretna karta grafiki. Waga produktu: 4,3 kg

Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
43,2 cm (17")
Rozdzielczość *
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1440 x 900 piksele
Format obrazu
Proporcje obrazu jest to stosunek szerokości do wysokości danego kształtu. Na przykład, 4:3 jest najbardziej popularną proporcją dla standardowych wyświetlaczy, a 16:9, dla telewizorów panoramicznych.
16:10
Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2,13 GHz
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel Pentium Mobile
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
770
Liczba rdzeni procesora
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Liczba wątków
1
Procesor cache
2 MB
Typ procesora pamięci
L2
Gniazdko procesora
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Gniazdo 479
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
533 Mhz
Litografia procesora
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
90 nm
Tryby operacyjne procesora
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Seria procesora
Intel Pentium M 700 series
Nazwa kodowa procesora
Dothan
Typ magistrali
FSB
Parytet FSB
No
Stepping
C0
Układ płyty głównej
Chipset łączy mikroprocesor z układami płyty głównej.
Intel® 915PM Express
Termiczny układ zasilania (TDP)
27 W
Rozgałęźnik T
100 °C
Liczba przetwarzających tranzystorów
144 M
Die Size przetwarzania
87 mm²
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
16
Pamięć ECC wspierana przez procesor
No
Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
1 GB
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR2-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci *
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
2 GB
Układ pamięci
Wejścia i rozmiar pamięci do procesora.
2 x 0.5 GB
Artykuły Zaopatrzenia
Całkowita pojemność przechowywania *
Całkowita ilość danych, jaka może być przechowywana na urządzeniu.
240 GB
Zintegrowany czytnik kart *
Urządzenie zawiera czytnik kart, np. czytnik w komputerze lub w cienkim kliencie umożliwiający logowanie przy użyciu karty elektronicznej.
Yes
Grafika
Dyskretna karta grafiki *
Yes
Model dyskretnej karty graficznej *
Karta graficzna to karta odpowiedzialna za wytwarzanie obrazu na wyświetlaczu. Dyskretna karta graficzna podłączana jest do płyty głównej dzięki niej można otrzymać zwykle braz lepszej jakości niż przy karcie zintegrowanej. Istnieją różne modele dyskretnej karty graficznej.
NVIDIA GeForce Go 6600
Maksymalna pamięć karty graficznej
0,128 GB
Maks. Rozdzielczość
Maksymalna liczba pikseli obrazu. Zwykle podaje się ją w formacie szerokość x wysokość, np. "1024 x 768" oznacza szerokość wynoszącą 1024 pikseli a wysokość to 768 pikseli.
2048 x 1536 piksele
Kamera
Kamera przednia *
Kamera zamontowana z przodu produktu.
No
Dysk optyczny
Napędy optyczne *
Rodzaj dysku optycznego.
DVD Super Multi DL
Obsługa typów dysków
Rodzaje dysków, których można używać z tym urządzeniem.
CD-R,CD-ROM,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RAM,DVD-ROM,DVD-RW
Prędkość odczytu CD-R
24x
Prędkość zapisu CD-R
24x
Prędkość zapisu CD-RW
4x
Prędkość odczytu DVD+R
8x
Prędkość zapisu DVD+R
8x
Prędkość zapisu DVD-R dwuwarstwowej
2x
Prędkość zapisu DVD-RW
4x
Prędkość odczytu DVD-R
8x
Prędkość zapisu DVD-R
8x
Prędkość zapisu DVD+R dwuwarstwowej
2,4x
Prędkość zapisu DVD+RW
4x
Prędkość zapisu DVD-RAM
5x
Sieć komputerowa
Bluetooth *
Bluetooth jest to małej mocy technologia radiowa umożliwiająca zastąpienie kabli i przewodów stosowanych obecnie do łączenia urządzeń elektronicznych, takich jak komputery osobiste, drukarki oraz szeroki wachlarz urządzeń przenośnych, w tym telefony komórkowe. Ze względu na fakt, że Bluetooth używa fal radiowych jako systemu łączności, urządzenia używające Bluetooth mają stałe połączenie niezależnie od używanej przeglądarki. Oszczędza to użytkownikowi kłopotów związanych na przykład z logowaniem w celu sprawdzenia poczty elektronicznej lub aktualizacji wiadomości.
Yes
Cechy sieci
10/100 Base-TX
Typ sieci
802.11b/g
Łączność
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
4
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Port DVI
Digital Visual Interface (DVI) to interfejs wyświetlacza wideo slużący do podłączania źródła wideo do urządzenia wyświetlającego, takiego jak monitor komputerowy (standard złącza pomiędzy kartą graficzną a monitorem komputera).
No
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Liczba portów IEEE 1394/Firewire
Liczba portów IEEE 1394/FireWire. Interfejs IEEE 1394 to standard łącza szeregowego umożliwiającego szybką komunikację i synchroniczne usługi w czasie rzeczywistym. Opracowany w roku 1995 dla komputerów osobistych i cyfrowych urządzeń optycznych. Rozwijany przez firmę Apple Inc., która nazwała go FireWire. Można go porównać do bardziej popularnego łącza USB.
1
Wyjścia słuchawkowe
Liczba gniazd/portów do podłączania słuchawek.
1
Port wyjścia s/pdif
Port S/PDIF (Sony/Philips Digital Interconnect Format) jest dostępny. S/PDIF to cyfrowy interkonekt audio, używany w sprzęcie audio, w przypadku stosunkowo krótkich odległości. Sygnał jest przesyłany albo kabla koncentrycznego z RCA lub kabla światłowodowego ze złączami TOSLINK.
No
Mikrofon
Gniazdo, do którego podłączany jest mikrofon.
Yes
Złącze dokowania
Złącze służące do podłączania przenośnych urządzeń elektronicznych jednocześnie do kilku zasobów zewnętrznych. Przekazuje ono zwykle kilka rodzajów sygnału i mocy przez pojedyncze złącze, aby ułatwić proces dokowania urządzenia przenośnego. Złącze dokowania może być wbudowane w urządzenie lub może być podłączane za pomocą kabla.
No
Typ portu ładowania
DC-in jack
Liczba gniazd cardbus pcmcia
Liczba gniazd CardBus PCMCIA.
1
Typ gniazda cardbus pcmcia
Rodzaj gniazd CardBus PCMCIA.
Typu II
Gniazdo smartcard
Karta elektroniczna, chipowa lub ICC to każda karta kieszonkowa wyposażona w układ scalony. Służą do identyfikacji, uwierzytelnienia, przechowywania danych i przetwarzania aplikacji. Gniazda na karty znajdują się w różnych urządzeniach elektronicznych, takich jak np. cienki klient.
No
Porty modemu rj-11
1
Wyjście TV
Yes
Typ wejścia TV
S-Video (oddzielny sygnał wizyjny)
Praca
Typy tunera TV
Rodzaj tunera, który umożliwia odbieranie sygnału telewizyjnego przez komputer. Wśród rodzajów tunera istnieją np. tunery analogowe i cyfrowe.
DVB-T
Klawiatura
Klawiatura numeryczna *
Czy specjalna klawiatura numeryczna jest dołączona w zestawie?
Yes
Urządzenie wskazujące
Panel dotykowy
Ilosc klawiszy
85
Ilość kursorów
4
Oprogramowanie
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
- SRS WOW (Windows Media Player); - Norton Internet Security 2005 (incl. 90 dagen gratis Internet-updates); - Windows Movie Maker 2; - SRS TruSurround XT; - InterVideo WinDVD; - Sonic Record Now! - Microsoft Office OneNote 2003; - WinDVD; - ConfigFree.
Procesor cechy szczególne
Intel® Wireless Display (Intel® WiDi)
Podłącz się do Telewizora bezprzewodowo Za pomocą kilku kliknięć, Intel® Wireless Display rozwija możliwości ekranu, poprzez łączenie bezprzewodowe urządzeń mobilnych i laptopów do ekranów telewizyjnych. Dziel się ulubionymi programami rodzinnymi i oglądaj osobiste przeżycia dzięki przeobrażeniu Twojego małego urządzenia w lepsze i wspólne doświadczenie.
No
Technologia Intel® My WiFi (Intel® MWT)
Technologia Intel My WiFi Technology (Intel MWT) to szerokie oprogramowanie umożliwiające przekonanie systemu operacyjnego, że laptop posiada dwa radia WiFi, które wykonują podobne, ale inne, funkcje. Do każdego wirtualnego radia WiFi przyporządkowano model TCP/IP.
No
Technologia Intel® Anti-Theft (Intel® AT)
Technologia Intel Anti-Theft zapobiega uzyskaniu poufnych danych przez nieautoryzowane osoby blokując urządzenie zanim ujawni treść.
No
Technologia Intel® vPro™
Nowoczesne funkcje zabezpieczeń w bezprzewodowym środowisku firmowym Możliwości technologii Intel® vPro™ pomagają kierownictwu działów IT w ochronie chmury i środowisk wirtualnych przed rootkitami i złośliwym oprogramowaniem, zapewniając jednocześnie, że ich organizacja nadąża za wymaganiami rynku pracy. Ponadto cechy sprzętowe zapewniają wsparcie scentralizowanemu zarządzaniu i administrowaniu obrazem, bezpieczne przechowywanie sieci i ochrony out-of-band.
No
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Zwiększona wydajność dla oprogramowania wielowątkowego Technologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów procesora, co umożliwia uruchomienie wielu wątków na każdym rdzeniu i zwiększeniu wydajności procesora. Dostępna w procesorach Intel® Core ™ i Intel® Xeon®, Technologia Intel HT pomaga uruchamiać wymagane aplikacje, jednocześnie chroniąc i zarządzając systemami oraz zapewniając przestrzeń dla rozwoju biznesu.
No
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
No
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep
Yes
Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD)
Zobacz świat bardziej obrazowo Technologia Intel® Clear Video HD zapewnia czystsze i ostrzejsze zdjęcia oraz bardziej naturalne, dokładne i żywe kolory. Zobacz zdjęcia takie jakimi miały być widziane na urządzeniach wyposażonych w procesory Intel® Core ™ z technologią Intel® Graphics.
No
Technologia Intel® Clear Video
No
Technologia Intel® InTru™ 3D
No
Intel® Insider™
No
Technologia Intel® Quick Sync Video
Błyskawiczne tworzenie, edycja i udostępnianie nagrań wideo w systemie Intel® Quick Sync Video wykorzystuje dedykowane funkcje przetwarzania multimediów technologii Intel® Graphics, aby przyspieszyć i ułatwić zadania związane z kodowaniem plików wideo tj. tworzenie dysków DVD lub Blu-ray, tworzenie i edytowanie filmów 3D, łatwe i szybkie konwertowanie nagrań wideo na formaty odtwarzaczy przenośnych oraz udostępnianie ich w social mediach.
No
Intel® Flex Memory Access
No
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI)
Dodatkowe bezpieczeństwo z szybszym szyfrowaniem danych
No
Technologia Intel® Trusted Execution
No
Intel® Enhanced Halt State
No
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT)
No
Intel® Demand Based Switching
No
Intel® Clear Video Technology dla MID (Intel® CVT for MID)
No
Intel® 64
No
Execute Disable Bit
Yes
Technologie Thermal Monitoring
No
Wielkość opakowania procesora
35 mm
Kod procesora
SL868
Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension)
32 bit
Wbudowane opcje dostępne
No
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d)
No
Technologia Intel® Dual Display Capable
No
Technologia Intel® FDI
No
Intel® Rapid Storage Technology
No
Intel® Fast Memory Access
No
Procesor ARK ID
27597
Bezkonfliktowy procesor
No
Zarządzanie energią
Napięcie wejściowe adaptera AC
100/240 V
Zaświadczenia
Certyfikaty
S.M.A.R.T.
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
4,3 kg
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
406 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
285 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
43,1 mm
Pozostałe właściwości
Technologie bezprzewodowe
Technologia, dzięki której możliwa jest komunikacja urządzeń nie połączonych ze sobą fizycznie, np. radio, wifi.
Bluetooth
Port podczerwieni
Portu komunikacyjny, którego dane przesyłane są za pomocą podczerwieni (irDA), stosowany jako standard do bezprzewodowej komunikacji pomiędzy komputerem a telefonem komórkowym. Przykładowo, aby uaktualnić listę kontaktów na komputerze obsługujacym podczerwień, należy włączyć podczeriwń na wszystkich urządzeniach i przenieść z telefonu do komputera. Wireless transfer nie wymaga kabla.
No
Rodzina adaptera graficznego
NVIDIA
Hot keys
2
Port wyjścia TV
Yes
Modem wewnętrzny
Urządzenie wewnątrz komputera, kasy itp. umożliwiające komunikację przez sieć.
Yes
Szybkość modemu
Prędkość transferu danych.
56 Kbit/s
Modem
V.90
Audio
Producent systemu dźwiękowego
Toshiba Bass Enhanced Sound System & SRS TruSurround XT System & SRS; WOW
Video
Zewnętrzne tryby wideo, bez przeplotu z maksymalną czestotliwością odswieżania
1600 x 1200 piksele
Zewnętrzne tryby wideo, maksymalna czestotliwość odświeżania
100 Hz
Maksymalna liczba kolorów w trybie wewnętrznym
65,536 M
Adapter video
16x PCI Express
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2014-08-23 04:41:15
Testseek has collected 3 expert reviews for Toshiba Qosmio G20-159 43.2 cm (17") 1440 x 900 pixels 2.13 GHz Intel Pentium Mobile 770 and the average expert rating is 83 of 100. The average score reflects the expert community’s view on this product. Click below and use Testseek to see all ratings, product awards and conclusions.
83%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
stuff.tv
Updated:
2014-08-23 04:41:15
OK, so it’s not as cheap as chips, but what you’re paying for is an entire personal universe, apparently. In a quest to make life both simpler and more entertaining, Toshiba has shoehorned an LCD TV, digital recording and Harman Kardon speaker...
Dobrze Harman Kardon speakers for great sound. Excellent build, sound ergonomics and shiny modernity.
Źle Not cheap. Style and substance but will you really fork out for it?...
Dolna linia Destined for the science museum, if tomorrow’s design curators don’t get there first, the Qosmio G20’s looks outweigh financial considerations...
100%
tbreak.ae
Updated:
2016-12-29 08:27:05
Toshiba is one of the few manufacturers that caters to the entire notebook market- from Ultra portable to desktop replacements and everything in between along with Tablet PCs. Today, we take a look at their very high-end Qosmio G20 notebook that packs...
Dolna linia Based on Windows XP MCE 2005, the G20 offers exceptional multi media capabilities inside as well as outside Windows. You can quickly power up the unit and watch DVDs or listen to CDs without booting into Windows.Inside Windows, you can use the bundled...
0%
Customer service details
X