Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba 17" XXL Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
17" XXL Case
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PX1187E-1NCA
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lis 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 30385
Statystyki oparte są o 82298 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-11-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80411 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 sty 2018 07:46:00
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba 17" XXL Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny:
To krótkie podsumowanie Toshiba 17" XXL Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba 17" XXL Case, 43,2 cm (17"), 1,5 kg, Czarny

Długie podsumowanie opisu Toshiba 17" XXL Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba 17" XXL Case torba na notebooka 43,2 cm (17") Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba 17" XXL Case. Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 43,2 cm (17"). Waga produktu: 1,5 kg. Kolor produktu: Czarny

Opis ogólny
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
Maksymalny rozmiar ekranu, którego można użyć z tym produktem.
43,2 cm (17")
Materiały *
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,5 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
470 x 340 x 140 mm
Customer service details
X