Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba 17" XXL Case 43,2 cm (17") Czarny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
17" XXL Case
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PX1187E-1NCA
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lis 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 30147
Statystyki oparte są o 80297 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-11-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78478 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 sty 2018 07:46:00
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba 17" XXL Case 43,2 cm (17") Czarny:
To krótkie podsumowanie Toshiba 17" XXL Case 43,2 cm (17") Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba 17" XXL Case, 43,2 cm (17"), 1,5 kg, Czarny

Długie podsumowanie opisu Toshiba 17" XXL Case 43,2 cm (17") Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba 17" XXL Case 43,2 cm (17") Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba 17" XXL Case. Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 43,2 cm (17"). Waga produktu: 1,5 kg. Kolor produktu: Czarny

Design
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
Maksymalny rozmiar ekranu, którego można użyć z tym produktem.
43,2 cm (17")
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Materiały *
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,5 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
470 x 340 x 140 mm
Customer service details
X