Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card serwer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SYU3772W-2222EU
Kategoria
Serwery są nadzwyczaj mocnymi, niezawodnymi komputerami, które zostały specjalnie zaprojektowane dla aplikacji serwerowych. Na przykład, obsługującymi strony internetowe, dużą bazę danych lub wspólną dla wielu użytkowników przestrzeń pamięci. Serwery zwykle nie są zbyt ciche i prawie nie dostarczają wydajności graficznej, co sprawia, że nie nadają się do wykorzystania jako komputer osobisty. Jeżeli potrzebujesz wiele serwerów, wybierz jako model rack montażowy. Te modele potrzebują mniej miejsca, a Twoje pomieszczenie na serwer pozostanie schludne.
serwery
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Toshiba
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12145
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card serwer:
To krótkie podsumowanie Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card serwer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card
Długie podsumowanie opisu Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card serwer :

Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba Magnia SG20 566MHz/64MB/2 x 15GB/Analogue/Case/WiFi card serwer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X