Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ moduł pamięci 0,25 GB 133 Mhz Kod korekcyjny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Transcend
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
TS256MHP7681
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
Moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTranscend: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4798
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:20:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ moduł pamięci 0,25 GB 133 Mhz Kod korekcyjny:
To krótkie podsumowanie Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ moduł pamięci 0,25 GB 133 Mhz Kod korekcyjny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ, 0,25 GB, 133 Mhz, 168-pin DIMM

Długie podsumowanie opisu Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ moduł pamięci 0,25 GB 133 Mhz Kod korekcyjny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ moduł pamięci 0,25 GB 133 Mhz Kod korekcyjny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Transcend 256MB Proprietary Memory/HP-COMPAQ. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Prędkość zegara pamięci: 133 Mhz, Rodzaj pamięci: 168-pin DIMM, Opóźnienie cas: 3, Kod korekcyjny

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.