Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Trust GAMER HEADSET Zestaw słuchawkowy

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Trust
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
GAMER HEADSET
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
12094
Kategoria
Zestaw słuchawkowy to połączenie słuchawek z mikrofonem. Zapewniają taką samą funkcjonalność jak zwykłe zestawy telefoniczne ale dodatkowo do korzystania z nich nie trzeba używać rąk. Mają wiele zastosowań, między innymi w call centre.
Słuchawki i zestawy słuchawkowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTrust: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9496
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 Nov 2019 13:04:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Trust GAMER HEADSET Zestaw słuchawkowy:
To krótkie podsumowanie Trust GAMER HEADSET Zestaw słuchawkowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Trust GAMER HEADSET, Zestaw słuchawkowy, Przewodowa, 20 - 20000 Hz, 32 Ω, 50 - 16000 Hz, 103 dB

Długie podsumowanie opisu Trust GAMER HEADSET Zestaw słuchawkowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Trust GAMER HEADSET Zestaw słuchawkowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Trust GAMER HEADSET. Typ produktu: Zestaw słuchawkowy. Technologia łączności: Przewodowa. Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz, Impedancja: 32 Ω. Częstotliwość mikrofonu: 50 - 16000 Hz, Czułość mikrofonu: 103 dB. Waga produktu: 200 g

Wydajność
Typ produktu *
Zestaw słuchawkowy
Porty i interfejsy
Technologia łączności *
Przewodowa
Słuchawki
Pasmo przenoszenia *
20 - 20000 Hz
Impedancja *
32 Ω
Mikrofon
Częstotliwość mikrofonu
50 - 16000 Hz
Czułość mikrofonu
103 dB
Waga i rozmiary
Waga produktu
200 g
Pozostałe funkcje
Minimalne wymagania systemowe
Any music source with 3,5 mm stereo connection Microphone input like sound card