Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Trust WIRELESS PCI ADAPTER 108 Mbit/s

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Trust
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
WIRELESS PCI ADAPTER
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
13645
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTrust: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7197
Statystyki oparte są o 96263 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94074 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Trust WIRELESS PCI ADAPTER 108 Mbit/s:
To krótkie podsumowanie Trust WIRELESS PCI ADAPTER 108 Mbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Trust WIRELESS PCI ADAPTER, 108 Mbit/s

Długie podsumowanie opisu Trust WIRELESS PCI ADAPTER 108 Mbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Trust WIRELESS PCI ADAPTER 108 Mbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Trust WIRELESS PCI ADAPTER. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 108 Mbit/s. Typ anteny: External antenna for extended range

Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
108 Mbit/s
protokół Data link
Downwards compatible with 11Mbps universal IEEE 802.11b wireless data protocol and 54Mbps IEEE 802.11g
Szerokość pasma
2,400 GHz
Konstrukcja
Typ anteny
External antenna for extended range
Pozostałe funkcje
Minimalne wymagania systemowe
600 MHz CPU PCI V2.2 slot 128 MB of system memory 5 MB free harddisk space CD-ROM drive Windows 98SE/ME/2000/XP IEEE802.11b/g/Super-G wireless network product (IEEE802.11Super-G for full 108 Mbps compatibility)
Sloty
PCI
Protokoły zarządzające
supports Windows XP built-in wireless management
Cechy sieci
Yes
Maksymalny zasięg w pomieszczeniu
30 - 100 m