Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB 0.256GB USB 2.0 Capacity pamięć USB

For access to Polski, please request an upgrade

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Twinmos
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
USB2.0 Mobile Disk III 256MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
FMG256S
Kategoria
Pendrive USB to niewielki urządzenie z wtyczką USB, którą można podłączyć do komputera lub innego urządzenia elektronicznego. Używane do przechowywania danych.
Pamięć USB
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Twinmos: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 08 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4215
Statystyki oparte są o 78901 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 08-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77121 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 02 cze 2018 16:23:41
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB 0.256GB USB 2.0 Capacity pamięć USB:
To krótkie podsumowanie Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB 0.256GB USB 2.0 Capacity pamięć USB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB, 0,256 GB, 2.0, USB Type-A connector, 15 g

Długie podsumowanie opisu Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB 0.256GB USB 2.0 Capacity pamięć USB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB 0.256GB USB 2.0 Capacity pamięć USB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Twinmos USB2.0 Mobile Disk III 256MB. Pojemność: 0,256 GB, wersja USB: 2.0, USB Type-A connector. Waga produktu: 15 g

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Customer service details