Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

V7 Professional Toploader 16" torba na notebooka 40,6 cm (16") Aktówka Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
V7
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Professional Toploader 16"
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CTP1-9E
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4038489014962
Kategoria
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
Torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezV7: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 444050
Statystyki oparte są o 96622 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94447 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Nov 2020 13:37:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu V7 Professional Toploader 16" torba na notebooka 40,6 cm (16") Aktówka Czarny:
To krótkie podsumowanie V7 Professional Toploader 16" torba na notebooka 40,6 cm (16") Aktówka Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

V7 Professional Toploader 16", Aktówka, 40,6 cm (16"), Pasek na ramię, 710 g

Długie podsumowanie opisu V7 Professional Toploader 16" torba na notebooka 40,6 cm (16") Aktówka Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie V7 Professional Toploader 16" torba na notebooka 40,6 cm (16") Aktówka Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

V7 Professional Toploader 16". Typ obudowy: Aktówka, Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 40,6 cm (16"), Pasek na ramię. Waga produktu: 710 g

Cechy
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu *
40,6 cm (16")
Typ obudowy *
Aktówka
Materiały *
Nylon, Poliester
Główny kolor produktu *
Czarny
Pasek na ramię
Yes
Kraj pochodzenia
Chiny
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
410 mm
Głębokość produktu *
83 mm
Wysokość produktu *
305 mm
Waga produktu *
710 g
Wymiary pojemnika na notebook (W x D x H)
381 x 38 x 260 mm
Szczegóły Techniczne
Sustainability certificates
RoHS