Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Verbatim
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Canon FX3 4500 Page Fax Toner
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
50000
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
Kasety z tonerem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezVerbatim: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10258
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 May 2019 13:00:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner Czarny:
To krótkie podsumowanie Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner, 2500 stron(y), Czarny

Długie podsumowanie opisu Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Verbatim Canon FX3 4500 Page Fax Toner. Wydajność stron z czarnym tonerem: 2500 stron(y), Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny

Cechy
Technologia druku *
Druk laserowy
Wydajność stron z czarnym tonerem *
2500 stron(y)
Cechy
Kolor(y) wkładów drukujących *
Czarny
Pozostałe funkcje
Kolor
No