Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Vodafone Prepaypack Samsung J600 87 g Srebrny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Vodafone
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Prepaypack Samsung J600
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
3003245
Kategoria
Telefon komórkowy, znany również jako komórka, jest elektronicznym urządzeniem telekomunikacyjnym o takich samych możliwościach jak telefon stacjonarny, który jest jednocześnie całkowicie przenośny i nie musi być podłączony kablem do sieci telefonicznej. Z nowoczesnym telefonami można zrobić o wiele więcej niż tylko wykonywanie połączeń telefonicznych: z większością modeli można wysyłać wiadomości SMS lub e-mail, surfować po internecie, grać w gry, zapisywać numery telefonów aby nie zapisywać ich na kartce lub zapamiętywać, oraz o wiele więcej.
Telefony komórkowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezVodafone: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8758
Statystyki oparte są o 94279 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92137 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 08:01:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Vodafone Prepaypack Samsung J600 87 g Srebrny:
To krótkie podsumowanie Vodafone Prepaypack Samsung J600 87 g Srebrny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Vodafone Prepaypack Samsung J600, Wysuwany, 128 x 160 px, 1,3 MP, Bluetooth, 800 mAh, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Vodafone Prepaypack Samsung J600 87 g Srebrny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Vodafone Prepaypack Samsung J600 87 g Srebrny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Vodafone Prepaypack Samsung J600. Układ: Wysuwany. Rozdzielczość: 128 x 160 px. Rozdzielczość kamery tylna (numericky): 1,3 MP. WAP. Bluetooth. Radio FM. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Pojemność baterii: 800 mAh, Czas wygaszacza (2G): 320 h. Waga produktu: 87 g. Kolor produktu: Srebrny

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.