Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Wacom Graphire Graphire4 Mouse IrDA Optyczny myszka

For access to Polski, please request an upgrade

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Wacom
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Graphire
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Graphire4 Mouse
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
EC-140-0S-01
Kategoria
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
Myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Wacom: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 45308
Statystyki oparte są o 78873 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77096 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 cze 2018 13:23:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Wacom Graphire Graphire4 Mouse IrDA Optyczny myszka:
To krótkie podsumowanie Wacom Graphire Graphire4 Mouse IrDA Optyczny myszka arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Wacom Graphire Graphire4 Mouse, Optyczny, IrDA, 90 g

Długie podsumowanie opisu Wacom Graphire Graphire4 Mouse IrDA Optyczny myszka:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Wacom Graphire Graphire4 Mouse IrDA Optyczny myszka oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Wacom Graphire Graphire4 Mouse. Technologia wykrywania ruchu: Optyczny, Interfejs urządzenia: IrDA, Liczba przycisków: 3. Waga myszy: 90 g

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2016-11-14
0%
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Deutschland 2 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details