Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Wasp
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
MobileInventory SPT 1500 Combo Pack
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
633808501280
Kategoria
Akcesoria do urządzeń przenośnych takie jak ochraniacze ekranu i futerały.
Akcesorie do telefonów komórkowych/PDA/GPS
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Wasp: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4058
Statystyki oparte są o 85575 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83624 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 05 maj 2019 18:46:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack:
To krótkie podsumowanie Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack, 1 x serial - RS-232, 1 x infrared - IrDA, 81 x 17 x 140 mm, 171 g

Długie podsumowanie opisu Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Wasp MobileInventory SPT 1500 Combo Pack. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: 1 x serial - RS-232, 1 x infrared - IrDA. Wymiary produktu (SxGxW): 81 x 17 x 140 mm, Waga produktu: 171 g

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details