Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500 0.25GB DRAM moduł pamięci

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Xerox
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
256MB memory for Phaser™ 4500
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
097S03124
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
Moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Xerox: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6064
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 lis 2017 19:58:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500 0.25GB DRAM moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500 0.25GB DRAM moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500, 0,25 GB, DRAM

Długie podsumowanie opisu Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500 0.25GB DRAM moduł pamięci:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500 0.25GB DRAM moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Xerox 256MB memory for Phaser™ 4500. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DRAM

Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Pamięć
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DRAM
Customer service details
X