Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets Biały papier do drukarek atramentowych

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Xerox
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
3R94653
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
Papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Xerox: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8970
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 paź 2017 15:08:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets Biały papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets Biały papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets, Biały, 120 g/m², 250 arkusze, 305 x 457 mm

Długie podsumowanie opisu Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets Biały papier do drukarek atramentowych:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets Biały papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Xerox Colotech 120 g/m2 A3+ 250 sheets. Kolor produktu: Biały, Waga nośnika: 120 g/m². Ilość arkuszy w opakowaniu: 250 arkusze, Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.): 305 x 457 mm

Opis ogólny
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
120 g/m²
Pozostałe właściwości
Ilość arkuszy w opakowaniu
Liczba arkuszy nośników (papieru lub folii) w opakowaniu
250 arkusze
Wymiary papieru (szer. x głęb. x wys.)
305 x 457 mm
Państwo Dystrybutor
Bulgaria 1 distributor(s)
Customer service details
X