Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Xircom
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
56.0K CREDITCARD MODEM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CM-56G/M/VVV-6PK
Kategoria
Urządzenie konwertujące sygnał cyfrowy z komputera w sygnał elektryczny, który może być przesyłany linią telefoniczną. Modem konwertuje odebrany sygnał elektryczny na dane cyfrowe wysyłane do komputera.
modemy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Xircom: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6490
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:06:19
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem :
Krótki, edytorski opis Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem

Xircom® CreditCard™ Modem 56 GlobalACCESS™ Adapter
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem:
To krótkie podsumowanie Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM, 56 Kbit/s, Type II PC Card, V.90/56Kflex,V.34,V.32terbo,V.32bis,V.32,V.22bis,V.23, 86 x 54 x 5 mm
Długie podsumowanie opisu Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem :

Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM. Szybkość modemu: 56 Kbit/s, Model: Type II PC Card. protokół Data link: V.90/56Kflex,V.34,V.32terbo,V.32bis,V.32,V.22bis,V.23. Wymiary produktu (SxGxW): 86 x 54 x 5 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Xircom 56.0K CREDITCARD MODEM 56Kbit/s modem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.