Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

ZyXEL Prestige 661H Przewodowa sieć lan ADSL2+ Czarny ruter

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
ZyXEL
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
661H
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
91-004-614003B
Kategoria
Z pomocą routera można łączyć sieci. Większość ludzi używa routera do (bezprzewodowej) sieci domowej lub sieci biurowej (LAN) z Internetem. Router zapewnia, że wszystkie komputery w sieci lokalnej mogą być ze sobą podłączone z udostępnionymi zasobami i z Internetem oraz mogą być skonfigurowane aby przekazać żądanie połączenia z komputerów w Internecie do odpowiedniego komputera lokalnego. Aby podłączyć sieć lokalną do Internetu przy pomocy ADSL lub kabla, potrzebny jest również (Ethernet) ADSL lub modem kablowy, jeśli nie jest wbudowany w router, który zazwyczaj ma miejsce.
routery przewodowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez ZyXEL: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12329
Statystyki oparte są o 75020 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73304 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 15:34:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu ZyXEL Prestige 661H Przewodowa sieć lan ADSL2+ Czarny ruter:
To krótkie podsumowanie ZyXEL Prestige 661H Przewodowa sieć lan ADSL2+ Czarny ruter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
ZyXEL Prestige 661H, 10,100 Mbit/s, ADSL2+, IEEE 802.1D, RIP-1,RIP-2, SNMP, Telnet, HTTP, TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, ICMP/IP, IPSec, AAL5
Długie podsumowanie opisu ZyXEL Prestige 661H Przewodowa sieć lan ADSL2+ Czarny ruter :

ZyXEL 661H, Prestige. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s. Rodzaj podłączenia xDSL: ADSL2+. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1D. Protokół wybierania drogi: RIP-1,RIP-2, Protokoły zarządzające: SNMP, Telnet, HTTP, Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, ICMP/IP, IPSec, AAL5. Kolor produktu: Czarny

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie ZyXEL Prestige 661H Przewodowa sieć lan ADSL2+ Czarny ruter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Parametry sieci wewnętrznej LAN
Przewodowa sieć lan *
Interfejs Ethernet LAN (sieć lokalna) wykorzystywany jest do połączenia przewodowego.
Yes
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
Różne poziomy prędkości połączenia LAN Ethernet w megabitach na sekundę.
10,100 Mbit/s
Łączność
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
4
Sieć DSL
Rodzaj podłączenia xDSL *
DSL (digital subscriber line) to technologia szerokopasmowego dostępu do Internetu. Standardowa prędkość odbierania danych waha się od 128 kb/s do 50 Mb/s, w zależności od zastosowanej technologii DSL w danym kraju.
ADSL2+
Sieć komputerowa
Standardy komunikacyjne *
Standard pracy sieci, np. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
IEEE 802.1D
Możłiwość podłączenia ISDN
No
Protokoły
Protokół wybierania drogi
RIP-1,RIP-2
Protokoły zarządzające
SNMP, Telnet, HTTP
Obsługiwane protokoły sieciowe
Protokoły sieciowe przetestowane i zgodne z tym produktem
TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, ICMP/IP, IPSec, AAL5
Protokoły
Protokoły Fibre Channel
ITU G.992.1 (G.DMT), ITU G.992.2 (G.Lite), ITU G.992.3 (G.DMT.bis), ITU G.992.4 (G.lite.bis), ITU G.992.5
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
325 g
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej
20 - 85%
Pozostałe właściwości
Zasilanie
12V DC
Maksymalna szybkość przesyłania danych
0,024 Gbit/s
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
128 x 180 x 36 mm
Technologia łączności
Przewodowy
X