Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

ZyXEL Prestige 662H ADSL ruter

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
ZyXEL
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Prestige
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
662H
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
91-004-631003B
Kategoria
Z pomocą routera można łączyć sieci. Większość ludzi używa routera do (bezprzewodowej) sieci domowej lub sieci biurowej (LAN) z Internetem. Router zapewnia, że wszystkie komputery w sieci lokalnej mogą być ze sobą podłączone z udostępnionymi zasobami i z Internetem oraz mogą być skonfigurowane aby przekazać żądanie połączenia z komputerów w Internecie do odpowiedniego komputera lokalnego. Aby podłączyć sieć lokalną do Internetu przy pomocy ADSL lub kabla, potrzebny jest również (Ethernet) ADSL lub modem kablowy, jeśli nie jest wbudowany w router, który zazwyczaj ma miejsce.
Routery przewodowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez ZyXEL: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10744
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 sie 2017 18:41:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu ZyXEL Prestige 662H ADSL ruter:
To krótkie podsumowanie ZyXEL Prestige 662H ADSL ruter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

ZyXEL Prestige 662H, ADSL, IEEE 802.1x, RIP-1,RIP-2, SNMP, Telnet, HTTP, TCP/IP, PPTP, UDP/IP, ICMP/IP, IPSec, PPPoE, PPPoA, AAL5, ITU G.992.1 (G.DMT), ITU G.992.2 (G.Lite), ITU G.992.3 (G.DMT.bis), ITU G.992.4 (G.lite.bis), ITU...

Długie podsumowanie opisu ZyXEL Prestige 662H ADSL ruter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie ZyXEL Prestige 662H ADSL ruter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

ZyXEL 662H, Prestige. Rodzaj podłączenia xDSL: ADSL. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1x. Protokół wybierania drogi: RIP-1,RIP-2, Protokoły zarządzające: SNMP, Telnet, HTTP, Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, PPTP, UDP/IP, ICMP/IP, IPSec, PPPoE, PPPoA, AAL5. Metoda autentyczności: RADIUS. Waga produktu: 375 g

Łączność
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
5
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
RJ-11
Sieć DSL
Rodzaj podłączenia xDSL *
DSL (digital subscriber line) to technologia szerokopasmowego dostępu do Internetu. Standardowa prędkość odbierania danych waha się od 128 kb/s do 50 Mb/s, w zależności od zastosowanej technologii DSL w danym kraju.
ADSL
Sieć komputerowa
Standardy komunikacyjne *
Standard pracy sieci, np. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
IEEE 802.1x
Możłiwość podłączenia ISDN
No
Protokoły
Protokół wybierania drogi
RIP-1,RIP-2
Protokoły zarządzające
SNMP, Telnet, HTTP
Obsługiwane protokoły sieciowe
Protokoły sieciowe przetestowane i zgodne z tym produktem
TCP/IP, PPTP, UDP/IP, ICMP/IP, IPSec, PPPoE, PPPoA, AAL5
Protokoły Fibre Channel
ITU G.992.1 (G.DMT), ITU G.992.2 (G.Lite), ITU G.992.3 (G.DMT.bis), ITU G.992.4 (G.lite.bis), ITU G.992.5
Ochrona
Metoda autentyczności
RADIUS
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
375 g
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej
20 - 85%
Zaświadczenia
Certyfikaty
FCC, UPnP
Pozostałe właściwości
Zasilanie
12V DC
Maksymalna szybkość przesyłania danych
0,024 Gbit/s
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
180 x 162 x 36 mm
Technologia łączności
Przewodowy
Customer service details
X