Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC 100 Mbit/s Wewnętrzny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter PCI 100FX/SC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-2701FTX/SC-BULK
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5502
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC 100 Mbit/s Wewnętrzny:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC 100 Mbit/s Wewnętrzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC, Wewnętrzny, Przewodowa, PCI, 100 Mbit/s

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC 100 Mbit/s Wewnętrzny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC 100 Mbit/s Wewnętrzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis Adapter PCI 100FX/SC. Wewnętrzny. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: PCI. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
PCI
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
100 Mbit/s
Gotowy Wake-On-LAN
Yes
Pełny dupleks
System Full-duplex umożliwia komunikację w obu kierunkach oraz, w odróżnieniu od half-duplex, pozwala na to, aby odbywała się jednocześnie.
Yes
protokół Data link
PXE,NetWare NCP/IPX,IBM’s RPL, DHCP, BOOTP
Konstrukcja
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Certyfikaty
FCC/EN55022 Class B, UL, TUV, EN55024, CE
Moc
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
5 W
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 50 °C
Zakres wilgotności względnej
5 - 80%
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Wymagania systemowe
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Netware 4.2, 5, 6 Windows 95/98/ME/XP/NT4/2000/2003 Linux 2.2, 2.4
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
5 mm
Głębokość produktu
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
175 mm
Wysokość produktu
Wysokość produktu.
65 mm
Pozostałe funkcje
Zgodny ze standradami przemysłowymi
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.
IEEE 802.3u
Cechy sieci
Ethernet, Fast Ethernet