Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack 100 Mbit/s Wewnętrzny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-2701FX/SC/BULK20
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5361
Statystyki oparte są o 95028 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92827 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:21
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack 100 Mbit/s Wewnętrzny:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack 100 Mbit/s Wewnętrzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack, Wewnętrzny, Przewodowa, PCI, 100 Mbit/s, Srebrny

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack 100 Mbit/s Wewnętrzny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack 100 Mbit/s Wewnętrzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis Fast Ethernet Fiber Network Interface Cards (SC) 20er Pack. Wewnętrzny. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: PCI. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s. Kolor produktu: Srebrny

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Interfejs hosta *
Opis interfejsu hosta produktu
PCI
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
100 Mbit/s
Gotowy Wake-On-LAN
Yes
Pełny dupleks
System Full-duplex umożliwia komunikację w obu kierunkach oraz, w odróżnieniu od half-duplex, pozwala na to, aby odbywała się jednocześnie.
Yes
protokół Data link
PXE,NetWare NCP/IPX,IBM’s RPL, DHCP, BOOTP
Konstrukcja
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Certyfikaty
FCC/EN55022 B, UL, TUV, EN55024, CE
Moc
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
5 W
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-25 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej
5 - 80%
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Wymagania systemowe
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Netware 4.2, 5, 6, Windows 95/98/ME/XP/NT4/2000/2003, Linux 2.2, 2.4
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
5 mm
Głębokość produktu
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
175 mm
Wysokość produktu
Wysokość produktu.
65 mm
Pozostałe funkcje
Zgodny ze standradami przemysłowymi
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.
IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3u
Cechy sieci
Ethernet, Fast Ethernet
Link/act led
Yes