Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector przełącznik

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-A41/MT-00
Kategoria
Przełącznik łączy segmenty sieci lub urządzenia sieciowe. Nazwa zwykle odnosi się do sieciowego mostu z wieloma portami przetwarzającego dane w warstwie łącza danych (warstwa 2) modelu OSI. Przełączniki, które dodatkowo przetwarzają dane w warstwie 3 i wyżej zwykle nazywane są przełącznikami wielowartswowymi. Przełącznik zbudowany jest z komponentów przełączników sieciowych.
Przełączniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6581
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 Mar 2020 12:19:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector przełącznik:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector przełącznik arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector, 0,1 Gbit/s, Przewodowa, 100Base-FX, 1xMT-RJ 100BaseFX

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector przełącznik:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector przełącznik oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis Fast Ethernet singlemode fiber, MT connector. Szybkość przesyłania danych: 0,1 Gbit/s, Technologia łączności: Przewodowa, Technologia okablowania: 100Base-FX. Inne połączenia: 1xMT-RJ 100BaseFX

Cechy
Wewnętrzny
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Diody LED
Yes
Sieć
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,1 Gbit/s
Sieć
Technologia łączności
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Technologia okablowania
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.
100Base-FX
Porty i interfejsy
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
1xMT-RJ 100BaseFX