Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters konwerter sieciowy

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Management Module for MCF Media Converters
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-MCM02
Kategoria
Urządzenie zmieniające sygnał na przewodzie miedzinym w sygnał przepływający przez światłowody, co pozwala firmie na wprowadzenie kabli światłowodowych bez potrzeby przeprowadzania innych zmian.
Network media converters
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10400
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Aug 2017 18:58:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters konwerter sieciowy:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters konwerter sieciowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters, 10Base-T, Przewodowa, RS-232

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters konwerter sieciowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters konwerter sieciowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis Management Module for MCF Media Converters. Technologia okablowania: 10Base-T. Technologia łączności: Przewodowa. Inne połączenia: RS-232

Sieć
Technologia okablowania
10Base-T
Porty i interfejsy
Technologia łączności
Przewodowa
Pozostałe funkcje
Inne połączenia
RS-232
Pełny dupleks
Yes
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)