Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

ASUS L2000 serie Laptop Battery Bateria

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
ASUS
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
L2000 serie Laptop Battery
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
70-N612B1100
Kategoria
Części zapasowe do laptopów, np. dyski twarde.
Części zamienne do notatników
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezASUS: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 17649
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Jan 2019 08:49:50
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu ASUS L2000 serie Laptop Battery Bateria:
To krótkie podsumowanie ASUS L2000 serie Laptop Battery Bateria arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

ASUS L2000 serie Laptop Battery, Bateria, Asus

Długie podsumowanie opisu ASUS L2000 serie Laptop Battery Bateria:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie ASUS L2000 serie Laptop Battery Bateria oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

ASUS L2000 serie Laptop Battery. Model: Bateria, Kompatybilność marki: Asus

Cechy
Model *
Bateria
Kompatybilność marki *
Asus
Kolor produktu
Czarny
Bateria
Technologia baterii
Litowo-jonowa (Li-Ion)
Pojemność baterii
6000 mAh
Napięcie baterii
11,1 V
Pozostałe funkcje
Obsługiwane produkty
L2, L2000, L2400D