Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc kabel sieciowy Biały 5 m

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
A3L791B05M-WHTS/KIT
Kategoria
Każdy typ sieci ma swój własny rodzaj kabli. Dzisiejszym standardem do użytku domowego i biurowego jest Ethernet. Dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet potrzebna jest kategoria okablowania 5. Kable Ethernet mogą mieć złącza na dwa różne sposoby: zwykły i usieciowiony. Zazwyczaj potrzebna jest zwykła wersja, chyba że chce się podłączyć dwa urządzenia bezpośrednio do siebie, wtedy najbardziej nowoczesne urządzenia sieci Ethernet automatycznie wykryją rodzaj kabla jaki jest użyty i dostosują do niego ustawienia, więc będą pracowały z dwoma rodzajami.
Kable sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBelkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10804
Statystyki oparte są o 96307 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94085 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc kabel sieciowy Biały 5 m:
To krótkie podsumowanie Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc kabel sieciowy Biały 5 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc, 5 m, Biały

Długie podsumowanie opisu Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc kabel sieciowy Biały 5 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc kabel sieciowy Biały 5 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Belkin K Patch Cable CAT5RJ45 snaglwhite 5m10pc. Długość kabla: 5 m, Kolor kabla: Biały

Cechy
Kolor kabla *
Biały
Długość kabla *
5 m
Waga i rozmiary
Waga produktu
260 g
Pozostałe funkcje
Złącze(a)
RJ-45 male-to-male