Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Belkin
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Adapter Bluetooth PDA PCCard
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F8T006DFPC
Kategoria
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
Karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBelkin: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9891
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard:
To krótkie podsumowanie Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard, Bezprzewodowy

Długie podsumowanie opisu Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Belkin Adapter Bluetooth PDA PCCard. Technologia łączności: Bezprzewodowy. Typ anteny: Internal, Extended back

Porty i interfejsy
Technologia łączności *
Bezprzewodowy
Sieć
Szerokość pasma
2,4 GHz
Konstrukcja
Typ anteny
Internal, Extended back
Certyfikaty
EN 60950 EN 300 328 EN 300 826 EN 55022 EN 55024 EN 61000 3-2 EN 61000 3-3 EN 60950
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
-30 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%
Wymagania systemowe
System operacyjny
Windows 98/Se/ME/2000/XP
Minimalny procesor
200 MHz
Waga i rozmiary
Waga produktu
34 g
Pozostałe funkcje
Szybkość modemu
57,6 Kbit/s
Minimalne wymagania systemowe
PC: 64 MB RAM free PCMCIA Type II slot Pocket PC: Geniune Intel processor Compact Flash Type 1 slot Microsoft Pocket PC 2002 or 2003
Sloty
PCMCIA Type II, CF Type I
Wymiary produktu (SxGxW)
101 x 54 x 4 mm
Typ systemu
PC, Pocket PC
Szybkość transmisji danych
723/57.6 Kbps
Szybkość przesyłania danych
0,000723 Gbit/s
Maksymalny zasięg w otwartym terenie
10 m