Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Brother HL-5050 drukarka laserowa A4

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Brother
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
HL-5050
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
HL-5050 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
Drukarki laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBrother: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 32355
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 28 Jan 2020 15:40:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Brother HL-5050 drukarka laserowa A4:
To krótkie podsumowanie Brother HL-5050 drukarka laserowa A4 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Brother HL-5050, A4, 16 stron/min

Długie podsumowanie opisu Brother HL-5050 drukarka laserowa A4:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Brother HL-5050 drukarka laserowa A4 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Brother HL-5050. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 16 stron/min

Prędkość drukowania
Kolor *
No
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) *
16 stron/min
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni)
12 s
Moc wejściowa i wyjściowa
Maksymalna pojemność podajnika (arkusze)
250 ark.
Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze)
150 ark.
Obsługa papieru
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) *
A4
Maksymalny obszar wydruku
210 x 297 mm
Wydajność
Pojemność pamięci wewnętrznej *
16 MB
Taktowanie procesora
133 Mhz
Poziom mocy akustycznej (czuwanie)
30 dB
Waga i rozmiary
Waga produktu *
11,5 kg
Wymiary produktu (SxGxW)
382 x 401 x 252 mm
Pozostałe funkcje
Rozszerzenia pamięci
0,136 GB