Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Brother LC700C 1 szt. Oryginalny Błękitny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Brother
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LC700C
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
LC-700C show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4977766609425
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBrother: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 119874
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 Nov 2019 17:00:00
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Brother LC700C 1 szt. Oryginalny Błękitny:
To krótkie podsumowanie Brother LC700C 1 szt. Oryginalny Błękitny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Brother LC700C, Oryginalny, Błękitny, Brother, DCP-4020C, 1 szt., 400 stron(y)

Długie podsumowanie opisu Brother LC700C 1 szt. Oryginalny Błękitny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Brother LC700C 1 szt. Oryginalny Błękitny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Brother LC700C. Model: Oryginalny, Kolor(y) wkładów drukujących: Błękitny, Kompatybilność marki: Brother

Cechy
Kompatybilność *
DCP-4020C
Ilość na paczkę *
1 szt.
Wydajność kolorowego tuszu na stronę
400 stron(y)
Model *
Oryginalny
Cechy
Kolor(y) wkładów drukujących *
Błękitny
Kompatybilność marki *
Brother
Warunki pracy
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
5 - 35 °C
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)