Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Brother LC700M Oryginalny Purpurowy

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Brother
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LC700M
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
LC-700M show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4977766609432
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezBrother: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 118177
Statystyki oparte są o 96333 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94159 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 Jan 2019 16:08:05
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Brother LC700M Oryginalny Purpurowy:
To krótkie podsumowanie Brother LC700M Oryginalny Purpurowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Brother LC700M, Oryginalny, Tusz na bazie pigmentu, Purpurowy, Druk atramentowy, 10 - 80%, 5 - 35 °C

Długie podsumowanie opisu Brother LC700M Oryginalny Purpurowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Brother LC700M Oryginalny Purpurowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Brother LC700M. Model: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu, Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy. Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 400 stron/mies.

Cechy
Technologia druku
Druk atramentowy
Model *
Oryginalny
Rodzaj atramentu *
Tusz na bazie pigmentu
Kolor(y) wkładów drukujących *
Purpurowy
Warunki pracy
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
5 - 35 °C
Pozostałe funkcje
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie
400 stron/mies.
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)