Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Canon FaxB840 faks Atramentowa 14,4 Kbit/s

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Canon
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
FaxB840
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
9240A017 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Z faksem możliwe jest wysyłanie i odbieranie dokumentów z innych faksów; wszystko czego potrzebujesz to istniejąca linia telefoniczna. Często faks zawiera również funkcję kopiowania (skanowania i drukowania), aczkolwiek dla większości urządzeń jakość kopii nie zawsze jest idealna.
Faksy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCanon: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7875
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Canon FaxB840 faks Atramentowa 14,4 Kbit/s:
To krótkie podsumowanie Canon FaxB840 faks Atramentowa 14,4 Kbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Canon FaxB840, Atramentowa, 14,4 Kbit/s, 6 s/str., MH, MMR, MR, 0,64 kopii/min, 50 ark.

Długie podsumowanie opisu Canon FaxB840 faks Atramentowa 14,4 Kbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Canon FaxB840 faks Atramentowa 14,4 Kbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Canon FaxB840. Model: Atramentowa, Szybkość modemu: 14,4 Kbit/s, Prędkość transmisyjna faksu: 6 s/str.. Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4): 0,64 kopii/min. Standardowa pojemność podajnika (arkusze): 50 ark., Pojemność automatycznego podajnika papieru: 15 ark., Standardowa pojemność odbiornika (arkusze): 50 ark.. Pamięć faksu: 120 stron(y). Poziom hałasu: 50 dB

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)