Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

CHERRY G80-1502 PS/2, DE klawiatura PS/2 Szary

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
CHERRY
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
G80-1502 PS/2, DE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
G80-1502LQEDE-0 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
Klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCHERRY: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10968
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu CHERRY G80-1502 PS/2, DE klawiatura PS/2 Szary:
To krótkie podsumowanie CHERRY G80-1502 PS/2, DE klawiatura PS/2 Szary arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

CHERRY G80-1502 PS/2, DE, Przewodowa, PS/2, Szary

Długie podsumowanie opisu CHERRY G80-1502 PS/2, DE klawiatura PS/2 Szary:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie CHERRY G80-1502 PS/2, DE klawiatura PS/2 Szary oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

CHERRY G80-1502 PS/2, DE. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: PS/2. Długość kabla: 1,75 m. Kolor produktu: Szary

Klawiatura
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Technologia łączności
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Konstrukcja
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Szary
Ergonomia
Długość kabla
Długość kabla.
1,75 m
Myszka
Dołączona myszka *
Mysz jest dołączona do tego produktu.
No
Waga i rozmiary
Wymiary klawiatury (SxGxW)
470 x 220 x 64 mm
Waga klawiatury
1,6 kg
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)