Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
S733ZK9-12217SXB=
Kategoria
System operacyjny jest to program, który zostaje jako pierwszy uruchomiony po włączeniu komputera lub serwera. Od niego zależy prawidłowe działanie wszystkich pozostałych aplikacji. Niektóre przykłady popularnych systemów operacyjnych to: Microsoft Windows, Mac OS i Linux.
Systemy operacyjne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5925
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 May 2018 15:17:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only:
To krótkie podsumowanie Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only, Pudełko, Angielski

Długie podsumowanie opisu Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Cisco Catalyst 6000-Supervisor 720 IOS IP W/SSH/3DES LAN Only. Rodzaj oprogramowania: Pudełko. Wersja językowa: Angielski