Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703 przełącznik

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Cisco
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
VWIC-1MFT-G703
Kategoria
Przełącznik łączy segmenty sieci lub urządzenia sieciowe. Nazwa zwykle odnosi się do sieciowego mostu z wieloma portami przetwarzającego dane w warstwie łącza danych (warstwa 2) modelu OSI. Przełączniki, które dodatkowo przetwarzają dane w warstwie 3 i wyżej zwykle nazywane są przełącznikami wielowartswowymi. Przełącznik zbudowany jest z komponentów przełączników sieciowych.
Przełączniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezCisco: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7233
Statystyki oparte są o 95107 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92905 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Aug 2017 18:59:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703 przełącznik:
To krótkie podsumowanie Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703 przełącznik arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703, 0,002048 Gbit/s, Przewodowa, 79 x 122 x 21 mm, 1x RJ-45

Długie podsumowanie opisu Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703 przełącznik:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703 przełącznik oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Cisco 1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703. Szybkość przesyłania danych: 0,002048 Gbit/s, Technologia łączności: Przewodowa. Wymiary produktu (SxGxW): 79 x 122 x 21 mm. Inne połączenia: 1x RJ-45

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.