Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
D-Link
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
DI-804HV
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DI-804HV/DE
Kategoria
Z pomocą routera można łączyć sieci. Większość ludzi używa routera do (bezprzewodowej) sieci domowej lub sieci biurowej (LAN) z Internetem. Router zapewnia, że wszystkie komputery w sieci lokalnej mogą być ze sobą podłączone z udostępnionymi zasobami i z Internetem oraz mogą być skonfigurowane aby przekazać żądanie połączenia z komputerów w Internecie do odpowiedniego komputera lokalnego. Aby podłączyć sieć lokalną do Internetu przy pomocy ADSL lub kabla, potrzebny jest również (Ethernet) ADSL lub modem kablowy, jeśli nie jest wbudowany w router, który zazwyczaj ma miejsce.
Routery przewodowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezD-Link: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 15646
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu D-Link DI-804HV ruter:
To krótkie podsumowanie D-Link DI-804HV ruter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

D-Link DI-804HV, 100 Mbit/s, Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, DES,MD5,SHA-1, Zasilanie, 5 - 55 °C

Długie podsumowanie opisu D-Link DI-804HV ruter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie D-Link DI-804HV ruter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

D-Link DI-804HV. Realna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s. Protokół przełączenia: Ethernet, protokół Data link: Ethernet, Fast Ethernet. Szyfrowanie / bezpieczeństwo: DES,MD5,SHA-1. Diody LED: Zasilanie. Zasilanie: Universal AC input: 100-110 VAC, 5 Volt ± 5% / 2.5 A, Maksymalna szybkość przesyłania danych: 0,098 Gbit/s, Wymiary produktu (SxGxW): 192 x 48 x 31 mm

Sieć
Realna szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności konfiguracji sieci
100 Mbit/s
Porty i interfejsy
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
4 x network node - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x network - Ethernet 10/100 - RJ-45 1 x management - 9 pin D-Sub (DB-9)
Protokoły
Protokół przełączenia
Ethernet
protokół Data link
Ethernet, Fast Ethernet
Ochrona
Szyfrowanie / bezpieczeństwo *
Algorytmy szyfrujące wykorzystywane są do autentykacji, szyfrowania kluczy i prywatności połączenia radiowego. Obsługiwane algorytmy szyfrujące to takie, których można użyć razem z tym produktem.
DES,MD5,SHA-1
Konstrukcja
Diody LED
Zasilanie
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 55 °C
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%
Pozostałe funkcje
Zasilanie
Universal AC input: 100-110 VAC, 5 Volt ± 5% / 2.5 A
Maksymalna szybkość przesyłania danych
0,098 Gbit/s
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
192 x 48 x 31 mm
Cechy sieci
IPSec