Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent Przezroczysty

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Durable
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Spine Bar 12mm A4 Transparent
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
291219 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Okładka na folder, segregator, zwykle z papieru lub kartonu, do przechowywania kartek.
Katalogi
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezDurable: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6660
Statystyki oparte są o 87814 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85818 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 kwi 2019 12:19:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent Przezroczysty:
To krótkie podsumowanie Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent Przezroczysty arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent , A4, Przezroczysty, 100 arkusze, 1,2 cm, 13 mm, 297 mm

Długie podsumowanie opisu Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent Przezroczysty:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent Przezroczysty oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Durable Spine Bar 12mm A4 Transparent . Format nośnika (podajnik 1): A4, Kolor produktu: Przezroczysty, Maksymalna pojemność: 100 arkusze. Szerokość produktu: 13 mm, Wysokość: 297 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details