Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

DYMO D1 Tape taśmy do etykietowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
DYMO
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
D1 Tape
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
16956
Kategoria
Taśmy używane do wykonywania etykiet.
Taśmy do etykietowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezDYMO: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11707
Statystyki oparte są o 94393 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92231 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu DYMO D1 Tape taśmy do etykietowania:
To krótkie podsumowanie DYMO D1 Tape taśmy do etykietowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

DYMO D1 Tape, D1, 5,48 m, 1,9 cm

Długie podsumowanie opisu DYMO D1 Tape taśmy do etykietowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie DYMO D1 Tape taśmy do etykietowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

DYMO D1 Tape. Typ taśmy: D1. Długość taśmy: 5,48 m. Rozmiar taśmy: 1,9 cm

Cechy
Typ taśmy
Rodzaj wykorzystywanej taśmy, np. TZ, Video8.
D1
Waga i rozmiary
Długość taśmy
Długość Taśmy.
5,48 m
Pozostałe funkcje
Rozmiar taśmy
Format tasmy w milimetrach, lub formaty taśmy obsługiwane przez urządzenie.
1,9 cm
Państwo Dystrybutor
United States 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)