Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC moduł pamięci Kod korekcyjny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Edge
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
73P3233-PE
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
Moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEdge: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3757
Statystyki oparte są o 94177 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92030 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 lis 2017 04:37:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC moduł pamięci Kod korekcyjny:
To krótkie podsumowanie Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC moduł pamięci Kod korekcyjny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC, 1 GB, DDR, 400 Mhz

Długie podsumowanie opisu Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC moduł pamięci Kod korekcyjny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC moduł pamięci Kod korekcyjny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Edge 1GB, DDR SDRAM, 400MHz, PC3200, ECC. Pamięć wewnętrzna: 1 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR, Prędkość zegara pamięci: 400 Mhz, Kod korekcyjny

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.