Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Enlight EN-2401 Mini Wieża Czarny, Srebrny 300 W

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Enlight
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EN-2401
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PM2401AU
Kategoria
Obudowa komputera to metalowa skrzynka służąca ochronie elementów komputera.
Zabezpieczenia & uchwyty komputerów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Enlight: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 2249
Statystyki oparte są o 85066 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83107 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Enlight EN-2401 Mini Wieża Czarny, Srebrny 300 W:
To krótkie podsumowanie Enlight EN-2401 Mini Wieża Czarny, Srebrny 300 W arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Enlight EN-2401, Mini Wieża, PC, Czarny, Srebrny, 300 W, 190 mm, 415 mm

Długie podsumowanie opisu Enlight EN-2401 Mini Wieża Czarny, Srebrny 300 W:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Enlight EN-2401 Mini Wieża Czarny, Srebrny 300 W oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Enlight EN-2401. Rozmiar układu: Mini Wieża, Model: PC, Kolor produktu: Czarny, Srebrny. Zasilanie: 300 W. Szerokość produktu: 190 mm, Długość urządzenia: 415 mm, Wysokość urządzenia: 360 mm. Wewnętrzne kieszenie na napęd: 2 x 3.5", Zewnętrzne kieszenie na napęd: 2 x 5.25" 2 x 3.5", Dodatkowe wentylatory: 80/92mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details