Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC kabel optyczny 5 m

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Enterasys
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
9342115-5M
Kategoria
Cienkie szklane włókno, służące do przesyłania światła.
Kable optyczne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEnterasys: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4243
Statystyki oparte są o 94393 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92231 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC kabel optyczny 5 m:
To krótkie podsumowanie Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC kabel optyczny 5 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC, 5 m, MIC, MIC

Długie podsumowanie opisu Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC kabel optyczny 5 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC kabel optyczny 5 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Enterasys FDDI MIC - FDDI MIC M.M. Fiber, PVC. Długość kabla: 5 m, Złączka 1: MIC, Złączka 2: MIC

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.