Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery Litowo-jonowa (Li-Ion)

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
B32B818262
Kategoria
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
Akumulatory przemysłowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6350
Statystyki oparte są o 94222 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92080 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:44
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery Litowo-jonowa (Li-Ion):
To krótkie podsumowanie Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery Litowo-jonowa (Li-Ion) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery, Litowo-jonowa (Li-Ion), Czarny

Długie podsumowanie opisu Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery Litowo-jonowa (Li-Ion):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery Litowo-jonowa (Li-Ion) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson P-4000 Multimedia Storage Viewer Battery. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Kolor produktu: Czarny

Cechy
Technologia baterii *
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Litowo-jonowa (Li-Ion)
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Cechy
Obsługiwane produkty
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.
P-3000 Multimedia Photo Viewer P-5000 Multimedia Photo Viewer P-6000 Multimedia Photo Viewer P-7000 Multimedia Photo Viewer
Bateria
Czas ładowania baterii (wyłączony)
3 h
Państwo Dystrybutor
Australia 1 distributor(s)