Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood Oryginalny Purpurowy

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Parasol
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C13T044340 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 30065
Statystyki oparte są o 93587 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91484 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 15 maj 2019 15:34:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood Oryginalny Purpurowy:
To krótkie podsumowanie Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood Oryginalny Purpurowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood, Oryginalny, Tusz na bazie pigmentu, Purpurowy, 125 mm, 31 mm, 121 mm

Długie podsumowanie opisu Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood Oryginalny Purpurowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood Oryginalny Purpurowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson Parasol Inktcartridge T0443( C13T044340 ) HC rood. Model: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu, Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy. Szerokość produktu: 125 mm, Głębokość produktu: 31 mm, Wysokość produktu: 121 mm

Cechy
Model *
Cechy urządzenia.
Oryginalny
Rodzaj atramentu *
Tusz na bazie pigmentu
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Purpurowy
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
125 mm
Waga i rozmiary
Głębokość produktu
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
31 mm
Wysokość produktu
Wysokość produktu.
121 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
60 g
Pozostałe funkcje
Notka dotycząca wydajności strony
Przypis związany z wydajnością strony, tj. liczbą stron A4, która może zostać wydrukowana przy użyciu danego produktu. Standard ten mierzony jest za pomocą pokrycia strony w 5%. W przypadku drukowania w kolorze, często wykorzystuje się pokrycie 15-procentowe. Gdy wykorzystany procent jest inny niż wymienione, istnieje stosowna informacja na ten temat.
450
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
X