Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C31C178262
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
8715946319742 show
Kategoria
Drukarka igłowa jest rodzajem drukarki z głowicą drukującą pod wpływem nacisku, uderzając w papier taśmą nasączoną atramentem, podobnie jak maszyna do pisania. W przeciwieństwie do maszyny do pisania, litery są rysowane mozaikowo, przez igły, stąd mogą być drukowane różne czcionki i dowolne grafiki. Ponieważ drukowanie odbywa się przez wywieranie mechanicznego nacisku, drukarki te mogą tworzyć kopie kalki.
Drukarki igłowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 50249
Statystyki oparte są o 94413 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92274 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 gru 2019 17:46:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG :
Krótki, edytorski opis Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG

Epson TM-U295P
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG:
To krótkie podsumowanie Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG, 97 cps, 16,2 cpi, 2 kopii, Chiny, Bi-kierunek, 1 milionów znaków

Długie podsumowanie opisu Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson TM-U295P (262): Parallel, w/o PS, EDG. Maksymalna prędkość druku: 97 cps, Gęstość znaku: 16,2 cpi, Maksymalna liczba kopii: 2 kopii. Kraj pochodzenia: Chiny. Kierunek druku: Bi-kierunek, Czas eksploatacji taśmy: 1 milionów znaków, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 180000 h. Szerokość produktu: 180 mm, Głębokość produktu: 191 mm, Wysokość produktu: 102 mm. Ilość na paczkę: 1 szt., Szerokość opakowania: 235 mm, Głębokość opakowania: 279 mm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 3 distributor(s)
United Kingdom 4 distributor(s)
México 3 distributor(s)
España 3 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Magyarország 3 distributor(s)
Italia 3 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
Deutschland 6 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Switzerland 2 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)