Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson UB-U04 adapter

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
UB-U04
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C32C823950
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
8715946164823 show
Kategoria
Elementy pozwalające na podłączenie komputera do sieci.
Adaptery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 49962
Statystyki oparte są o 94413 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92274 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 gru 2019 17:20:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Epson UB-U04 adapter :
Krótki, edytorski opis Epson UB-U04 adapter

Epson UB-U04
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson UB-U04 adapter:
To krótkie podsumowanie Epson UB-U04 adapter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson UB-U04, USB, USB 2.0, Chiny, 82 mm, 102 mm, 37 mm

Długie podsumowanie opisu Epson UB-U04 adapter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson UB-U04 adapter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson UB-U04. Interfejs hosta: USB, Interfejs wyjściowy: USB 2.0. Kraj pochodzenia: Chiny. Szerokość opakowania: 82 mm, Głębokość opakowania: 102 mm, Wysokość opakowania: 37 mm. Ilość na paczkę: 1 szt., Ilość na warstwę: 120 szt., Szerokość palety: 80 cm

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
España 2 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Magyarország 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Deutschland 3 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)