Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag torba na projektor Nylon Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ELPKS32
Kategoria
Twardy lub usztywniony futerał do ochrony i transportowania projektora.
Torby na projektory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4182
Statystyki oparte są o 94336 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92193 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag torba na projektor Nylon Czarny:
To krótkie podsumowanie Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag torba na projektor Nylon Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag

Długie podsumowanie opisu Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag torba na projektor Nylon Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag torba na projektor Nylon Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson ELPKS32 Notebook/Projector Soft Shoulder Bag

Szczegóły Techniczne
Materiały
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Szczegóły Techniczne
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny