Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens obiektyw do projektora

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ELPLL01 Long Throw Zoom Lens
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ELPLL01
Kategoria
Obiektywy do projektorów.
Obiektywy do projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4875
Statystyki oparte są o 94222 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92080 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 08:01:42
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens obiektyw do projektora:
To krótkie podsumowanie Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens obiektyw do projektora arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens, 1:1,6, 2.45:1 - 4.16:1, 70 - 114 mm, 1,7 - 2,0

Długie podsumowanie opisu Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens obiektyw do projektora:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens obiektyw do projektora oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson ELPLL01 Long Throw Zoom Lens. Współczynnik zbliżenia: 1:1,6, Stosunek padania: 2.45:1 - 4.16:1, Długość ogniskowa: 70 - 114 mm

Cechy
Współczynnik zbliżenia
Wskazuje na ile aparat może dopasować ostrość do zdjęć robionych z odległości. Współczynnik maksymalnego powiększenia 3x oznacza, że maksymalna wielkość obrazu tego samego 35 mm obiektu wyświetlanego na przetworniku będzie wynosić 105 mm.
1:1,6
Stosunek padania
2.45:1 - 4.16:1
Cechy
Długość ogniskowa
Przy wyborze nowego obiektywu, bądź rozważania zakupu aparatu z jednym wbudowanym obiektywem, najważniejszą kwestią jest ogniskowa. Determinuje ona ile możemy zmieścić w fotografowanym obrazie i w jakim stopniu możemy powiększyć odległe szczegóły. Decyzja o rodzaju ogniskowej zależeć będzie od planowanej odległości fotografowanych lub filmowanych przedmiotów od fotografującego.
70 - 114 mm
Zakres ostrości obiektywu
Cylindryczny fragment szkła lub plastiku, który odbiera i koncentruje światło, aby stworzyć obraz. W przypadku większości aparatów wymienia się stopień f oraz ogniskową dla każdego obiektywu. Stopień f: oznacza rozmiar otwarcia (apertury) przysłony Ogniskowa: odległość między przetwornikiem obrazu a centrum optycznym obiektywu. Adapter obiektywu: pozwala fotografowi na użycie w przypadku niektórych modeli aparatów specjalnych dodatków obiektywu (Makro, Zoom, Filtry).
1,7 - 2,0