Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+ taśma do drukarek

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Epson
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
S015077
Kategoria
Taśma do drukarek potrzebna do drukowania. Proszę się upewnić, że zakupiony został rodzaj odpowiedni do Twojej drukarki.
Taśmy do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezEpson: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6750
Statystyki oparte są o 88552 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86540 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:49:17
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+ taśma do drukarek:
To krótkie podsumowanie Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+ taśma do drukarek arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+, DotMatrix, 24-pin, 200 g, 323 x 86 x 44 mm

Długie podsumowanie opisu Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+ taśma do drukarek:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+ taśma do drukarek oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Epson Colour Fabric Ribbon for LQ-300/LQ-300+. Technologia druku: DotMatrix, Głowice drukujące: 24-pin. Waga produktu: 200 g. Wymiary produktu (SxGxW): 323 x 86 x 44 mm

Wydajność
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
DotMatrix
Głowice drukujące
Element drukarki, który nanosi tusz na papier.
24-pin
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
200 g
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
323 x 86 x 44 mm
Customer service details