Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Freecom TapeWare DLT -VS160es napęd taśmowy 80 GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Freecom
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
TapeWare DLT
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
TapeWare DLT-VS160es
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
20385
Kategoria
Napędy taśmowe są efektywnymi rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowych wszystkich ważnych danych, podczas gdy wysoka prędkość nie jest wymagana.
Napędy taśmowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Freecom: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11634
Statystyki oparte są o 87149 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85132 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:10:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Freecom TapeWare DLT -VS160es napęd taśmowy 80 GB:
To krótkie podsumowanie Freecom TapeWare DLT -VS160es napęd taśmowy 80 GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Freecom TapeWare DLT TapeWare DLT-VS160es, DLT, 2:1, 16-bit Ultra 160 SCSI-3 LVD, 5.25", 285 tracks, Beżowy

Długie podsumowanie opisu Freecom TapeWare DLT -VS160es napęd taśmowy 80 GB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Freecom TapeWare DLT -VS160es napęd taśmowy 80 GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Freecom TapeWare DLT-VS160es, TapeWare DLT. Model: DLT, Stopień kompresji: 2:1, Standardowe rozwiązania komunikacyjne: 16-bit Ultra 160 SCSI-3 LVD. Pojemność bez kompresji: 80 GB, Pojemność po kompresji: 160 GB, Gęstość zapisu: 175 kbit/cal. Szybkość transmisji danych: 8 - 16 MB/sec. Zasilanie: + 5V/+12V, Pobór mocy: 14 W. Waga produktu: 3,5 kg

Wydajność
Wewnętrzny *
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
No
Model *
Cechy urządzenia.
DLT
Stopień kompresji *
Wskaźnik kompresji pomiędzy rozmiarem nieskompresowanego pliku, a rozmiarem pliku skompresowanego. Wskaźnik kompresji pliku o rozmiarze 10 MB do rozmiaru 2MB wynosi 10/2=5, często zapisywane 5:1 (pięć do jednego) lub 5/1.
2:1
Standardowe rozwiązania komunikacyjne *
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
16-bit Ultra 160 SCSI-3 LVD
Rozmiar układu
Opis cech zewnętrznych produktu.
5.25"
System odtwarzania płyt wideo
Wykaz metod stosowanych do zapisu danych.
285 tracks
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Beżowy
Czas dostępu (typowy)
90000 ms
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
Model statystyczny używany do wykazywania niezawodności produktu/ mechanizmu; wyrażony w godzinach i procentach cyklu pracy. Liczba ta (w godzinach) nie wyraża średniego czasu przed awarią dla danego mechanizmu / jednostki.
250000 godz
Czas życia głowicy odczytu/zapisu
30000 godz
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows, NetWare, Linux, MAC OS, Unix, SUN Solaris, Silicon Graphics, IBM AIX
Nośnik danych
Pojemność bez kompresji *
Rzeczywista pojemność medium, wyrażona w gigabajtach, bez kompresji.
80 GB
Nośnik danych
Pojemność po kompresji *
Maksymalna pojemność przechowywania nośnika po skompresowaniu, wyrażona w gigabajtach (miliardach bajtów), Czasami warunki określone są dla uzyskiwania maksymalnej wspomnianej pojemności, jak na przykład długości taśmy, liczby jednostek przechowywania, lub typu urządzeń do przechowywania/nośnika.
160 GB
Gęstość zapisu
Gęstość zapisu danych
175 kbit/cal
Gęstość ścieżek
570 tpi
Przesyłanie danych
Szybkość transmisji danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
8 - 16 MB/sec
Moc
Zasilanie
+ 5V/+12V
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
14 W
Warunki pracy
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 40 °C
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
3,5 kg
Zawartość opakowania
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
TapeWare XE
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
310 x 197 x 115 mm
Kompresja danych
DLZ
Customer service details